IPPA Café Jungmannova

Jungmannova 30/21, 110 00 Praha 1

Otevírací doba:
Po–Ne 8–20 hod. (kavárna i zahrádka)

Map

Vést cukrárnu nebo jakýkoliv gastro provoz je obrovská výzva. Máte totiž jen pár vteřin na to přesvědčit zákazníka, že to, co děláte, děláte správně. Máte jen vteřinu, než se chuť vámi připraveného jídla roztočí v ústech hosta a on vynese verdikt. Máte jen pár minut, abyste jeho den udělali hezčím a on se k vám chtěl vrátit.

Ne dobré, ne výborné, ale perfektní je klíčem k úspěchu. Tahle výzva mě i po těch letech pořád baví. i dnes, kdy mi rukama prošlo tisíce dortů a jsem si v jejich přípravě jistější, se mi roztřesou kolena, když vidím hosty, jak moje zákusky ochutnávají a očekávají, jaké budou.

Je v tom i po těch letech stále respekt k mé práci, k lidem kolem mě, k vám všem, kteří jste dnes usedli v Ippa Café. Možná jste zde dnes poprvé, možná jste našimi pravidelnými hosty, ale spojuje vás jedno.

Přišli jste si k nám pro zážitek. Přišli jste si pro emoci. Dezerty jsou s emocí spojeny z celé gastronomie nejvíce. Díky dezertům jsme s vámi při všech důležitých okamžicích vašeho života. Slavíme s vámi narozeniny, zásnuby, svatby, narození dětí, nebo jen kouzelná odpoledne s vašimi milovanými.

IPPA Café není cukrárna nebo kavárna, je to místo, na kterém se setkáte s romantikou.

Modrá barva, která vás obklopuje a která se úplně neplánovaně stala barvou IPPA Café, vyjadřuje nekonečnost nebe, přináší inspiraci a dává nám pocit svobody. Přála bych si, abyste zde nalezli vše, pro co jste si přišli.